Cristian Poglajen

Takımımızın Arjantinli köşe oyuncusu Cristian Poglajen play-offlar ve Türkiye Kupası hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Efeler Ligi’nde normal sezonun bitimine az kaldı. Play-offlar hakkında neler söylemek istersin?
Sezon içerisinde istemediğimiz mağlubiyetler aldık. Ligi daha üst sıralarda bitirebilirdik. Play-off maçlarının önemi büyük. Bütün sezonun karşılığını aldığınız bir etap. Play-offlarda adım adım gideceğiz. İlk tur çok önemli. İlk maçımızı almamız durumunda ilk dört takım arasına gireceğiz. Play-offlarda hedefimiz ligi en üst sıralarda bitirmek olacak.

Senin için normal sezon nasıl geçti?  
Bazı istenmeyen mağlubiyetler alsakta iyi bir sezon geçirdiğimizi düşünüyorum. Bu play-off maçları sonunda daha da iyi olabilir. Çünkü asıl mücadele şimdi başlıyor. Takımım için elimden gelenin fazlasını ortaya koymaya çalışıyorum. Takım arkadaşlarım ile şuana kadar uyumlu, iyi bir sezon geçirdiğimizi düşünüyorum.

Türkiye Kupası’nda rakip Spor Toto neler söylemek istersin?
Çeyrek finalde Spor Toto ile karşılaşacağız. Normal sezonda oynadığımız maçlardan anlaşıldığı gibi zor bir mücadele olacak. Rakibimizin iyi bir kadrosu var. Sivas’ta oynanacak mücadelede rakibimize karşı iyi bir oyun ortaya koyup galip gelmek istiyoruz…