Teknik Kadro

 • Juan Manuel Barrial
  Antrenör
  Efeler Ligi
  1968 Arjantin doğumluyum. Voleybol antrenörlük kariyerime 2001 yılında Rojas Scholem takımında başladım. 2001-2002 sezonunda Rojas ile Arjantin Ligi şampiyonluğu yaşadım. Daha sonra bir başka Arjantin takımı olan Rosario Sonder takımı ile anlaştım. Burada 2004-2008 yılları arasında görev yaptıktan sonra kariyerime Avrupa’da devam etme kararı aldım ve şuan ki kulübüm Ziraat Bankası ile 2008 yılında görevime başladım. Burada lig 2.liği ve Türkiye Kupası Şampiyonluğu yaşadım. Arjantin milli takımında 3 yıl yardımcı antrenör olarak görev aldım. 2012 yılında tekrar Arjantin Ligi’ne dönme kararı aldım ve Sarmiento Chaco ile göreve başladım. İki sezon burada çalıştıktan sonra Birleşik Arap Emirliklerinde antrenörlük kariyerim başladı. Burada Al Shabab takımı ile 2016 yılında Başkan Şampiyonluğu kupasını kazandık. Şuan eski kulübüm olan Ziraat Bankası Spor Kulübü’nde antrenörlük kariyerime devam ediyorum. Aynı zamanda Macaristan Milli takımının baş antrenörlük görevini üstleniyorum.
 • Görkem İşgüzar
  Yardımcı Antrenör
  Efeler Ligi
  12.11.1984 Ankara doğumluyum. Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Antrenörlük Eğitimi mezunuyum. Yüksek lisansımı Gazi Üniversitesinde tamamladım. Voleybol kariyerime SSK Spor Kulübü'nde istatistik antrenörü olarak başladım.   Çalıştığı  Kulüpler: SSK Voleybol İhtisas Kulübü ( İstatistik Antrenörü) 1. Lig Bilkent Üniversitesi  (Antrenör) SGK Voleybol İhtisas Kulübü ( İstatistik Antrenörü ) 1. Lig Polis Akademisi Spor Kulübü  (İstatistik Antrenörü ) 1. Lig Maliye Milli Piyango Spor Kulübü (Deplasmanlı Genç Takım Antrenörü – A Takım İstatistik Antrenörü) 1. Lig TVF Spor Lisesi Voleybol İhtisas Kulübü. (Yıldız-Küçük erkek takım Antrenör- A Takım Yardımcı Antrenör ) 2.Lig TVF Spor Lisesi Okul Takımı (Antrenör) Genç Erkek Milli Takım ( İstatistik Antrenörü-Yardımcı Antrenör) A Erkek Milli Takım (İstatistik Antrenörü) Yıldız Erkek Milli Takım (İstatistik Antrenörü) Genç Erkek Milli Takım (İstatistik Antrenörü) A Erkek Milli Takım (İstatistik Antrenörü) Üniversite Milli Takımı (İstatistik Antrenörü Genç Erkek Milli Takım (Yardımcı Antrenör- Menajer) Yıldız Erkek Milli Takım (Yardımcı Antrenör) Yıldız Erkek Milli Takım ( Yardımcı Ant-İstatistik Antrenörü) Genç Erkek Milli Takım (   Yardımcı Ant- İstatistik Antrenörü) Genç Milli Takım ( İstatistik Antrenörü) Küçük Milli Takım (Antrenör) Yıldız Milli Takım (Yardımcı Antrenör)  
 • Ersin Soysal
  Yardımcı Antrenör
  Efeler Ligi
  12.03.1984 tarihinde Ankara’da doğdum, ilk ve orta öğretimi Yenimahalle Mehmet Emin Yurdakul İlköğretim Okulu’nda tamamladım. 1997 yılında S.S.K voleybol ihtisas kulübünde voleybola başladım.  Daha sonra Ankara Anıttepe Lisesi voleybol takımında oynadım. 2012 yılında Üniversiteyi bitirdim. Aktif voleybolu bıraktıktan sonra değişik voleybol takımlarında antrenörlük yaptım.
 • Mehmet Tuğyanoğlu
  İstatistik Antrenörü
  Efeler Ligi
  27.02.1992 Eskişehir doğumluyum. Voleybola 5.sınıfta Anadolu Üniversite Kulübü’nde başladım. 4 sene A takımla birlikte 3.Lig’te ve 2.Lig’te oynadım. Afyon Kocatepe Üniversite Maden Mühendisliği bölümünü kazanarak Afyon Belediye Spor’a geçtim. İlk senemde 3.Lig şampiyonluğu yaşadım ve 2.Lig play off’larında oynadım. 2015-2016 senesinde Afyon Belediyespor’da istatistik antrenörü olarak görev aldım ve 2.Lig şampiyonluğu yaşadım. 2016-2017 sezonunda Ziraat Bankası ailesine istatistik antrenörü olarak katıldım.  
 • Ateş Şendil
  Kulüp Doktoru
  Efeler Ligi
  26.02.1966 Kastamonu doğumluyum. 2002 Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünden Sporcu Sağlığı uzmanı mezunuyum. Spor Bilimleri ve Teknolojisi Anabilim Dalında Egzersiz Fizyoloji Doktorası yaptım. 2010 yılında ise Almanya’nın gelişmiş Osteopati okullarından olan Institut für angewandte Osteopathie’den osteopat olarak mezun oldum. Spor yaralanmalarında; Akapuntur, Homeopati, Proloterapi, uygulamaları ve Osteopati yoğun olarak kullandığım tedavi yöntemleri arasında yer almaktadır.
 • Şevket Kılıç
  Kondisyoner
  Efeler Ligi
  04.04 1978 İzmir doğumluyum. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunuyum. Sporla 1993 yılında lise yıllarımda atletizm sporuyla başladım. 1993-2006 yılları Çimentaşı, Fenerbahçe, Galatasaray, Enka ve İzmir Büyükşehir Belediye spor kulüplerinde Sırıkla Yüksek Atlama branşında yarıştım. Bu dönemde Türkiye Milli Takımını temsil ettim. Aktif spor yaşantımı bıraktıktan sonra antrenörlük yaşantıma kondisyoner olarak devam ediyorum. Arkas Spor Kulübü, Halkbank Spor Kulüplerinde kondisyoner olarak görev yaptım. Şimdi ise Ziraat Bankası Spor Kulübü'nde kondisyoner olarak görevime devam ediyorum.
 • Atilla Çağatay Sezik
  Fizyoterapist
  Efeler Ligi
  25.02.1993 Ankara doğumluyum. 2011 yılında Nermin-Mehmet Çekiç Anadolu Lisesi’nden, 2015 yılında ise Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldum. Halen Hacettepe Üniversitesi’nde spor fizyoterapistliği yüksek lisans programına devam etmekteyim. Daha önce voleybol milli takımlarda ve Rönesans TED Ankara Kolejliler erkek basketbol takımında görev yaptım. 2016-2017 sezonunda Ziraat Bankası Spor Kulübüne takım fizyoterapisti olarak katıldım.
 • Mehmet Akpolat
  Sağlık Personeli
  Efeler Ligi, 1. Lig
  01.01.1977 Kırşehir doğumluyum. Kariyerim süresince SSK Voleybol Kulübü’nde sağlık memuru ve spor masörü olarak görev yaptım. Aynı zamanda milli takımda masör olarak görev yaptım. Daha sonra Halkbank Spor Kulübü’nde çalıştım. İki sezondur Ziraat Bankası Spor Kulübü’nde sağlık personeli olarak görev yapmaktayım.
 • İbrahim Erten
  Masör
  Efeler Ligi, 2. Lig
  1972 yılında Ankara Kızılcahamam'da doğdum. İlkokulu Ankara'da orta okul ve liseyi Kızılcahamam'da okudum. 1998 yılında TC Ziraat Bankası polikliniği Fizik Tedavi Merkazi'nde masör olarak işe başladım. 2009 yılında Poliklinikten ayrılarak Ziraat Bankası Spor Kulübü'ne masör olarak başladım. Evli ve bir çocuk babasıyım. Şuan Ziraat Bankası Spor Kulübü'nde çalışmaktayım.
 • Ender Yıldırım
  Malzemeci
  Efeler Ligi
  1973 Erzurum Şenkaya doğumluyum. Evli ve iki çocuk babasıyım.6 yıl Emlak Bankası'nda çalıştıktan sonra görevime Ziraat Bankası Spor Kulübü'nde devam ettim. Son iki sezondur spor kulübünde malzemeci olarak görev yapıyorum.
 • Ali Kazım Hidayetoğlu
  Altyapı Koordinatörü-Baş Ant.
  1. Lig, Gençler
  Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor bölümünden 1988 yılında mezun oldum. * Arı Okullarında 1989-1997 yıllarında öğretmen ve voleybol takımları Antrenörü olarak görev yaptım. * 1996-1997 Çankaya Belediyesi Spor Kulübünde Altyapı sorumlusu A takım Yardımcı Antrenörü olarak çalıştım. * 1997-2005 tarihleri arasında SSKVİ Spor kulübünde Altyapı Antrenörü, Altyapılar sorumlusu, A takım Yardımcı Antrenörü ve A takım Antrenörlüğü görevlerinde bulundum. * 2005-2013 tarihleri arasında TVF Milli Takım Menajeri, Milli Takım Antrenörü, Erkek Milli Takımlar sorumlusu, TVF spor Lisesi 2. Lig takımı Antrenörlüğü, TVF spor Lisesi koordinatörü olarak görev yaptım. * Birçok Avrupa Şampiyonası ve Dünya Şampiyonasında Milli Takım Antrenörlüğü yaptım.  
 • Mustafa Kavaz
  Baş Antrenör
  2. Lig, Yıldızlar
  30.03.1983 yılında Rize’de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Trabzon’da tamamladım. Voleybol ile ilk olarak ortaokul 2. sınıfta tanıştım. Voleybolcu bir babanın oğlu olarak biraz geç kalmış olmakla beraber 2 sene okul takımında oynadıktan sonra daha profesyonel bir voleybol hayatı için 1997 yılında Ankara’da Çankaya Belediyesi ile anlaştım. Bu kulüpte 6 senelik bir voleybol hayatım oldu. A takım ve milli takım formalarıyla ilk bu kulüpte tanıştım. Bu süreçte altyapılarda birçok Türkiye şampiyonlukları yaşadım. Milli takımlar bazında ise Balkan şampiyonluğu yaşadım. Lise hayatımda voleybolla doğru orantılı olarak Ankara’da devam etti. Yapılan bir proje doğrultusunda liseler arası Dünya Şampiyonasında 2.liği elde ettik. Çankaya Belediyesinden sonra sırasıyla Fındıklıspor, Polis Akademisi, Halk Bankası ve Ziraat Bankası formaları giydim. Bu zaman zarfı içerisinde Milli takım forması altında birçok kez görev aldım. 2009 ve 2011 yıllarında düzenlenen Universiade spor oyunlarına milli forma altında iki kez katılma gururu yaşadım. Oyunculuk kariyerimin son 3 sezonunu Ziraat Bankası çatısı altında tamamladıktan sonra 2014/2015 sezonunda antrenörlük hayatıma bu aile içinde altyapıda görev alarak başladım. 2015/2016 yılında Yıldız Milli Takımda yardımcı antrenör olarak hizmet ettim. Görevime Yıldız takım ve 2. Lig takımı sorumlu antrenörü olarak devam etmekteyim.  
 • Sabit Atay
  Baş Antrenör
  Küçükler, Minikler
  23.04.1971 yılında Eskişehir Sivrihisar Yaverören köyünde doğdum. İlk orta ve lise eğitimimi Eskişehir'de tamamladım. 1985 yılında lise takımı ve Kılıçoğlu toprak sporda voleybola başladım. 1987yılında Bursa Sönmez Filament takımına transfer oldum. 1989 yılında gençlerde Türkiye 2.olduk, aynı yıl genç milli takım ile Balkan 3.sü olduk .1990 yılında Avrupa Şampiyonası'na katıldık. 1991'de Balkan ikincisi olduk.1994 yılında Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 1994 yılında öğretmenliğe başladım. 3 yıl yaptım, ardından istifa ederek tekrar voleybol oynamaya başladım. Bursaspor, Petrol Ofisi, Türk Telekom Spor, Diyarbakır Büyükşehir Belediye, Çankırı Spor'da voleybol oynadım. 2009 yılında İller Bankası'nda antrenörlüğe başladım. 2011 yılında fabrika voleybolda antrenörlüğe başladım. 2016-2017 sezonunda Ziraat Bankası küçük ve minik takım antrenörü olarak devam etmekteyim.
 • Engin Yılmaz
  Yardımcı Antrenör
  Küçükler, Minikler
  01.02.1979 İzmit doğumluyum. Voleybola 12 yaşında Kocaeli DSİ Spor Kulübü’nde başladım. Profesyonel olarak sırasıyla Galatasaray, Emlak Bankası, TED Kolejliler, SGK, Tokat Belediye Plevne, Polis Akademisi ve Konya Meram Belediye takımlarında oynadım. Gazi Üniversitesi BESYO mezunuyum. MEB bünyesinde beden eğitimi öğretmeni olarak görev yaptım. Antrenörlük kariyerime 2016-2017 sezonunda Ziraat Bankası alt yapısında başladım.
 • Alkan Samet Aydoğan
  İstatistik Antrenörü
  1. Lig, 2. Lig
  12.06.1996 Bursa doğumluyum.  Voleybola 5. sınıfta Bursa Bosch Spor Kulübünde başladım. Türkiye Voleybol Federasyonu Spor Lisesi’ni kazandım. TVF Spor Lisesi olarak kulüplerde ve okul takımı olarak Türkiye derecelerimiz var. Lise son sınıfta Ziraat Bankası Spor Kulübü’ne sporcu olarak geldim. Ziraat Bankası’nda PAV takım şampiyonluğumuz var. Şu anda 1. Lig ve 2. Lig takımında istatistik antrenörü olarak görev yapmaktayım.
 • Kubilay Cengiz
  Kondisyoner
  1. Lig, 2. Lig, Gençler, Yıldızlar
  01.11.1981 Ankara doğumluyum. Spor hayatım boyunca amatör ve profesyonel olarak futbol oynadım. 2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Spor Bilimleri ve Antrenörlük Bölümünden mezun oldum. Yüksek lisansımı Biyomekanik ve Antrenörlük Anabilim Dalında tamamladım. Kendimi antrenman bilimi üzerine geliştirmek için personal training, pilates reformer, ems training, spinning, yüzme antrenörü sertifika programlarına katıldım ve aldım. Yine kişisel ve mesleki gelişimim için; Hacettepe Üniversitesi tarafından düzenlenen 2.,3.,4.,5. Antrenman Bilimi Sempozyum ve Kongrelerinde konuşmacı ve katılımcı olarak bulundum. MKE Ankaragücü, Osmanlıspor, Malatyaspor futbol takımlarında yardımcı antrenör ve kondisyoner olarak, MKE Ankaragücü kadın voleybol takımında kondisyoner olarak görev aldım.  2016-2017 sezonunda Ziraat Bankası ailesine alt yapı kondisyoneri olarak katıldım.