aile

02 May 2016 11:26:03 , Pazartesi

Ziraat Bankası Spor Kulübü'nün alt yapı antrenörlerinden Ozan Balmumcu ve eşi Pelin Balmumcu çocuklarına kavuştu.

2013 yılında hayatlarını birleştiren Balmumcu çifti 2 Mayıs sabah saat 08:10' da dünyaya gelen bebeğe Poyraz ismini verdi.

Poyraz bebeğe Ziraat Bankası Spor Kulübü olarak hoşgeldin diyor, sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyoruz.

21 Mar 2016 20:42:38 , Pazartesi

Ziraat Bankası, 3.lig final müsabakaları öncesi sporcular ve ailelerini sürpriz akşam yemeğinde bir araya getirdi. Sporculardan habersiz düzenlenen akşam yemeğinde, il dışından ve Ankara'dan davet edilen ailelerle duygu dolu anlar yaşandı. Aileler ile neşeli anlar geçiren oyuncular, final müsabakalarına hazır olduklarını ve grubunda başarılı neticeler alıp ikinci lige yükselmek istediklerini ifade ettiler. 

İl dışından gelen sporcularımızı aileleri ile buluşturduk

Ziraat Bankası Spor Kulübü, 3.lig final müsabakaları öncesi sporcular ve ailelerini sürpriz akşam yemeğinde bir araya getirdi. 

Sporculardan habersiz düzenlenen akşam yemeğinde, il dışından ve Ankara'dan davet edilen ailelerle duygu dolu anlar yaşandı. Aileler ile neşeli anlar geçiren oyuncular, final müsabakaları öncesi moral depoladılar. 

Aileler final müsabakaları süresince Ziraat Bankası Spor Kulübü’nün misafiri oldular.

Ziraat Bankası Spor Kulübü’nden sürpriz moral yemeği

PAV Ligi’nde sporcularımızdan habersiz düzenlenen akşam yemeğinde, uzun zamandır turnuva için hazırlık kampında bulunan oyuncular, Ankara’dan ve il dışından gelen, kulübümüzün sürpriz organizasyonu ile aileleriyle buluştular. 

Bu anlamı buluşmada oyuncular ile aileler arasında duygu dolu anlar yaşandı. Aileler Ziraat Bankası Spor Kulübü’nün davetlisi olarak PAV Ligi süresince ağırlanacaklar.