yemek

30 Ağu 2019 12:14:11 , Cuma

Sezon öncesi hazırlıklarını sürdüren takımımız, Ziraat Bankası Genel Müdürlük Binası'nda gerçekleşen akşam yemeğinde bir araya geldi. 

Düzenlenen akşam yemeğine Ziraat Bankası Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, sporcular ve teknik ekip katıldı.

Yemek öncesi Dr. İlker Met, oyuncularımıza yeni sezon için başarı dileklerinde bulundu.

Oyuncular ile yöneticiler arsında keyifli sohbet eşliğinde yenilen akşam yemeğinin ardından bütün takım fotoğraf çektirerek anı ölümsüzleştirdiler.

12 May 2018 22:11:46 , Cumartesi

Ziraat Bankası Spor Kulübü yönetiminden Şampiyona öncesi altyapılara moral yemeği düzenlendi.

21 Eki 2016 22:26:24 , Cuma

Ziraat Bankası Spor Kulübü Başkanı Ali Kılıç, spor kulübü yöneticileri ve spor kulübünün bünyesindeki tüm sporcular (Efeler Ligi,1.Lig, 2.Lig) sezon açılışı yemeğinde bir araya geldi.

Samimi ve hoş sohbet eşliğinde yenilen akşam yemeğinin ardından takımlarına olan güvenini yenileyen Kılıç, Efeler Ligi'nde yarın sezonun ilk maçı olan Arkas Spor maçında takımına başarılar diledi. 

1.Lig ve 2.Lig'de mücadele eden genç oyuncularına güvendiklerini belirten Kılıç zorlu lig maratonunda genç yeteneklere başarı temennisinde bulundu.

21 Mar 2016 20:42:38 , Pazartesi

Ziraat Bankası, 3.lig final müsabakaları öncesi sporcular ve ailelerini sürpriz akşam yemeğinde bir araya getirdi. Sporculardan habersiz düzenlenen akşam yemeğinde, il dışından ve Ankara'dan davet edilen ailelerle duygu dolu anlar yaşandı. Aileler ile neşeli anlar geçiren oyuncular, final müsabakalarına hazır olduklarını ve grubunda başarılı neticeler alıp ikinci lige yükselmek istediklerini ifade ettiler. 

İl dışından gelen sporcularımızı aileleri ile buluşturduk

Ziraat Bankası Spor Kulübü, 3.lig final müsabakaları öncesi sporcular ve ailelerini sürpriz akşam yemeğinde bir araya getirdi. 

Sporculardan habersiz düzenlenen akşam yemeğinde, il dışından ve Ankara'dan davet edilen ailelerle duygu dolu anlar yaşandı. Aileler ile neşeli anlar geçiren oyuncular, final müsabakaları öncesi moral depoladılar. 

Aileler final müsabakaları süresince Ziraat Bankası Spor Kulübü’nün misafiri oldular.